Palma travel

Golfová hřiště na Srí Lance

To, že Srí Lanka není golfem mezi ostatními destinacemi nijak známá neznamená, že tady golf není. Golf tady je a má dokonce dlouhou historii sahající až do roku 1896, kdy bylo otevřeno první zdejší golfové hřiště pod názvem Royal Colombo Golf club. V současné době jsou na Srí Lance 3 18- jamkové golfová hřiště- Colombo, Kandy a Nuwara Eliya.

Pokud patříte mezi příznivce golfu, neváhejte nás kontaktovat, rádi pro Vás zařídíme golfový zájezd, mnebo třeba zájezd kombinující golf a odpočinek u moře.

Podrobnější informace o hřištích:

Royal Colombo Golf Club
125 let staré golfové hřiště Royal Colombo je druhým nejstarším hřištěm mimo Británii. Hřiště bylo nedesignováno architekty světově známých jmen- Donald Steel a Martin Ebert. Hřišttě je velmi krásné, určitě doporučujeme navštívit. Club house je velmi příjemný, najdete zde kavárnu s pestrou nabídkou nápojů a pokrmů. Hřiště má 5770 m2, spoustu vodních ploch, náročných i pro pokročilejší hráče.

Victoria International Golf and Country Resort
Victoria International Golf and Country Club leží 40 minut od královského města Kandy, velmi zajímavého historického místa umístěného v horách, se spoustou panoramatických výhledů na okolí. Hřiště má 6877 m2 a bylo navrženo známými britskými golfovými architekty- Donald Steel and Company. Leží v oblasti s příjemnou teplotou 20- 30 stuňů Celsia- ideální podmínky pro golf. Hřiště je zajímavé jezírkem, lesem, a spoustou dalších zákeřností, díky nimž bude Vaše hra na tomto hřišti opravdovým zážitkem.

Nuwara Eliya Golf Club
Hřiště v Nuwara Eliya bylo postaveno v roce 1891, leží v chladné oblasti, na úpatí hory Mount Pidurutalagala, v srdci země mezi čajovými plantážemi. Hřiště je velké 5520 m2, umístěné cca 1890 metrů nad mořem. I zde je spousta zajímavostí, které Vám hru okoření, za zmínku stojí třeba vodní říčky v okolí 6 z celkových 18 jamek.