Klasický okruh Srí Lankou s pobytem u moře 4 * ****

1.Den: Sraz cca 2 hodiny před plánovaným odletem na letišti, odbavení, let na trase na Srí Lanku.

2. Den: Po přistání v ranních hodinách uvítání na letišti, přejezd do Hlavního města, prohlídka města, ubytování, večeře nocleh.

3. Den: Po snídani brzy ráno transfer do Pinnawely (cca 90km/3hod) & návštěva slonního sirotčince, přejezd do Dambully (cca 85km/2,5hod) & návštěva unikátního komplexu jeskynních chrámů, přejezd na hotel (cca 20km/40min), ubytování, večeře.

4. Den: Po snídani transfer do Mihintale (cca 60km/2hod), prohlídka chrámu a poutního místa, kolébky Buddhismu na Sri Lance. Přejezd do Polonnaruwy (cca 100km/3hod), prohlídka zbytku bývalého královského města Ceylonu, po prohlídce následuje přejezd hotel (cca 55km/2hod), večeře.

5. Den: Brzy ráno ještě před snídaní transfer ke skalnímu masívu Sigiriya Rock (cca 15km/30min), výstup na Osmý div Světa, zpět na hotel na snídani, odpočinek. V odpoledních hodináchpřejezd do nedaleké vesnice na Village tour: projíždka na káře tažené volkem, plavba přes jezero na lodce až do autentické vesnice, kde poznáte jak se leckde dodnes hospodaří a žije a budete mít možnost ochutnat tradiční autentický vesnický oběd, podávaný na palmovém listu. Transfer do Matale (cca 65km/2hod), návštěva zdejší Zahrady koření, přejezd do města Kandy (cca 25km/1hod), návštěva tradičního kulturního vystoupení věhlasných Kandyjských tanečníků (poslední představení začíná v 17:30), večerní prohlídka Chrámu Buddhova Zubu, večeře a nocleh.

6. Den: Po snídani prohlídka města Kandy, přejezd do Peradeniye (cca 6km/15min), návštěva Královské Botanické Zahrady, transfer do Labookellie (cca 60km/2hod), návštěva čajových plantáží a prohlídka továrny na zpracování čaje Macwoods Tea Estate, ochutnávka čaje. Transfer do Nuwara Eliya (cca 15km/40min), ubytování, večeře a nocleh v hotelu.

7. Den: Po snídani prohlídka města Nuwara Eliya, přejezd do Udawalawe (cca 160km/5hod), po cestě možné zasávky na focení: Seetha Amman Kovil, Ella Gap, Ravana Falls , odpoledne Jeep Safari v NP Udawalawe, přejezd do Embilipitiye (cca 30km/1hod), ubytování, večeře a nocleh v hotelu.

8. Den: Po snídani přejezd na jižní pobřeží do města Galle (cca 110km/3,5hod) prohlídka Portugalské pevnosti a koloniálních uliček, transfer po dálnici do Negomba (cca 160km/2,5hod), ubytování, volný program, večeře a nocleh v hotelu.

9.-10. den: relax u moře a večer odjezd na letiště.

11. Den: Přílet do Prahy.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Palma Travel
T. G. Masaryka 1109
738 01 Frýdek - Místek

+420 774 550 840
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu