Klasický UNESCO okruh Srí Lankou 4 * ****

1.Den: Sraz cca 2 hodiny před plánovaným odletem na letišti, odbavení, let na trase na Srí Lanku.

2. Den: Po přistání v ranních hodinách uvítání na letišti, přejezd do Anuradhapury (cca 190km/5hod), prohlídka památek, ubytování, večeře a nocleh v hotelu.

3.Den: Po snídani brzy ráno přejedeme do Polonnaruwy (cca 110km/3,5hod) následuje prohlídka památek, přejezd do Sigiriye (cca 60km/2hod), výstup na horu Sigiriya Lions Rock, prohlídka palácového komplexu, následuje přejezd do hotelu. (cca 15km/40min), ubytování, večeře, nocleh.

4. Den: Po snídani přejedeme do Dambully (cca 20km/40min), návštívíme Jeskynníc Chrámy, odpoledne přejezd do města Kandy (cca 75km/2hod), kde uvidíte tradiční kulturní Show a prohlídka Chrámu Buddhova Zubu, přejezd do hotelu, ubytování a večeře.

5.Den: Po snídani prohlídka města Kandy, následuje přejezd do Nuwara Eliya, cestou zastavíme u Ramboda Vodopádů, návštívíte čajové plantáže a továrnu na zpracování čaje Labookellie Macwoods Tea Estate přejezd do hotelu, ubytování, večeře.

6.Den: Velmi brzy ráno se zabalenou snídaní následuje přejezd k NP Horton Plains (cca 30km/1hod) & trekking 11km k malénu a velkému Konci Světa (The Worlds End) a vodopádům Bakers. Dopoledne přejedeme na hotel, následuje odpočinek v odpoledních hodinách následuje prohlídka města Nuwara Eliya a individuální program, večeře na hotelu.

7.Den: Po snídani přejezd do Rathnapury (cca 140km/2,5hod), města drahokamů, možnost návštěvy některého z dolů (pokud majitelé návštěvu umožní), ve městě se nachází několik muzeií se soukromými sbírkami drahých kamenů. V severovýchodní části města Saviya Street - je možné navštívit místo, kde se s drahokami obchoduje, avšak známějším místem je cca 40minut vzdálené město Newitigale, kde se s drahokami obchoduje denně (kromě Poya). Na obou místech trhy končí v cca 15h. Následuje přejezd do Embilipitiye (cca 80km/2,5hod) - ubytování / na B.B.Q. večeři. Přejezd do Udawalawe (cca 15km/30min) Athgira River Camp Side Restaurant, po večeři přejedeme na hotel, ubytování, nocleh.

8.Den: Po snídani je přejezd do Sinharaja Rainforest (cca 55km/2hod) následuje, safari trekking, odpoledne transfer do města Galle (cca 100km/3hod) - prohlídka města Galle, západ slunce z pevnosti. Ubytování, večeře.

9. Den: Po snídani volný program, následuje přejezd na letiště (v případě zájmu, Vám zajistíme prodloužení pobytu na Srí Lance či Maledivách), odbavení, odlet, let na trase Praha (Vídeň).

10.Den: Přílet.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Palma Travel
T. G. Masaryka 1109
738 01 Frýdek - Místek

+420 774 550 840
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu