Malý okruh Srí Lankou s pobytem u moře 3* ***

1.Den: Sraz cca 2 hodiny před plánovaným odletem na letišti, odbavení, let na trase na Srí Lanku.

2. Den: Přílet na Srí Lanku, přivítání, následuje cesta do Pinnawely (cca 75km/2,5hod), návštěva světoznámého slonního sirotčince, v sirotčinci je možnost svést se na slonu. Po pobytu v sirotčinci následuje přejezd do Dambully (cca 85km/2,5hod), prohlídka unikátního komplexu jeskynních chrámů, přejezd do Sigiriye (cca 20km/40min), ubytování, večeře a nocleh.

3. Den: V brzský ranních hodináchje přejezd ke skalnímu masívu Sigiriya Rock (cca 15km/30min), výstup na Osmý div Světa, zpět na hotel na snídani, odpočinek. V dopoledních hodinách přejezd do nedaleké vesnice na Village Tour, projíždka na káře tažené volkem, plavba přes jezero na loďce až do autentické vesnice, kde poznáte jak se leckde dodnes hospodaří a žije na Srí Lance, budete mít možnost ochutnat tradiční autentický vesnický oběd, podávaný na palmovém listu. Následně přejedeme k NP Minneriya (cca 20km/40min), odpoledne Jeep Safari v NP, přejezd zpět na hotel, večeře a nocleh v hotelu.

4. Den: Po snídani přejezd do Matale (cca 65km/2hod), prohlídka jednoho z nejhezčích Hinduistických Kovilů na Sri Lance, návštěva Zahrady koření, přesun do Kandy (cca 30km/1hod), prohlídka města Kandy, návštěva tradičního vystoupení Kandyjských tanečníků a večerní prohlídka Chrámu Buddhova Zubu, večeře a nocleh v hotelu

5. Den: Po snídani přejezd do Peradeniye (cca 6km/15min), návštěva Královské Botanické Zahrady, přejezd do Labookellie (cca 60km/2hod) ,prohlídka čajových plantáží a návštěva továrny na zpracování čaje, ochutnávka čaje, během cesty je možnost zastávek na focení a občerstvení u vodopádu Ramboda, přejezd do Nuwara Eliya (cca 20km/40min), prohlídka města, večeře a nocleh v hotelu.

6.Den: Po snídani transfer do přímořského letoviska, ubytování, volný program.

7.Den - 9 Den: Pobyt u moře, individuální program

10.Den: Snídaně, transfer na letiště, let na trase do Evropy.

11.Den: Přílet do Prahy (Vídně)

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Palma Travel
T. G. Masaryka 1109
738 01 Frýdek - Místek

+420 774 550 840
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu